Blogy

technologie

Chcem sa vas opytat na nazor na temu nad ktorou dlhsie premyslam. Pred takymi 10 rokmi som velakrat pocul ze technologie a pocitace dosiahli svoj strop a uz sa moc nemaju kam posuvat co v dnesnom svete znie ako hlupost kedze kazdy rok sa otvoria jedny dvere co nas postavi pred sto dalsich. Viem ze rovnaku vec si mohli povedat v kazdom obdobi poslednych sto rokov ale dnes naozaj zijeme v dobe kedy sa ani nestihneme ohriat pred prichodom uplne ineho sveta.

zobrali by sme ho?

Ak by sa nejaký občan úspešne otestoval (IQ nad 130), požiadal by o členstvo v našej organizácii ale vyjadril by sa nesúhlasne s dodržiavaním našich platných stanov. Prijali by sme ho medzi seba?

Na túto otázku sa dá celkom stručne odpovedať, preto prosím spisovateľov a slovných ekvilibristov aby písali v čitateľnej dĺžke :-)

Marián Zahradník

Riešenie sporov medzi členmi vramci organizácie Mensa

Obrázok na tému Spravodlivosť, Socha, Lady spravodlivosti. K dispozícii zadarmo.

Verím, že väčšina členov Mensy zaregistrovala pár mesiacov dozadu referendum o zmene ústavy Mensa International. Medzi zmenami boli aj zmeny stanov Mensy International týkajúce sa riešenia sporov medzi jednotlivými jej členmi. Keďže sú stanovy Mensy International nadradené našim, častokrát deravým stanovám, a aktuálne prebieha spor Sliva vs. Pinka, ponúkam prehľad konkrétnych zmien s komentárom, ako ich ja chápem. Nie som právnik, no pred nadchádzajúcim mimoriadnym zasadnutím „starej“ rady by som na túto novinku rád upriamil pozornosť.

 

Stránky

Subscribe to RSS - blogy