Archív akcií

feb 24

NOVÝ TERMÍN EXKURZIE!

Môžeš sa spýtať otázky o elektrárni na prehliadke jedinej rakúskej jadrovej elektrárne Zwentendorf, vzdialenej necelé 2 hodiny autom od Bratislavy v povodí Dunaja.

Vydáme sa tam spolu dňa 24.02.2024 na kedy máme o 10:00 zarezervovaný termín prehliadky.

feb 22

Stretnutie pred kinom, každý si zakúpi vstupenku. 

Vstupné 6€

Pokladňa sa otvára vždy 30 min. pred začiatkom filmu (platba len v hotovosti). Lístky si môžete zakúpiť i ONLINE. Sedenie je voľné. Zmena programu vyhradená!

 

Tancuj Matylda, komediálna dráma plná dojatia a smiechu rozpráva príbeh úspešného právnika a jeho syna, ktorých mama a stará mama trpí Alzheimerovou chorobou.

feb 20

Milí priatelia, v utorok 20.02.202(2^2) sa stretneme na zastávke Partizánska lúka pri Červenom moste o 18:00. Zo zastávky pôjdeme lesnou cestičkou dvoma nohami k zastávke Železná studnička, odtiaľ k studničke pri druhom rybníku a náučným chodníkom do kopca smerom na Kamzík. Kúsok pred lanovkou sa napojíme na bežecký chodník, ale nebudeme bežať, na ktorom sa nachádza bunker.

feb 19

Cesta okolo sveta za 3 hodiny:-) Tentokrát ideme na Cestovateľský kvíz.

Pridajte sa.

feb 17

Exkurzia do rakúskej jadrovej elektrárne Zwentendorf - termín 17.02.2024

feb 13

Pokračujeme v kvízovaní. Stretneme sa o 18.45. Pridajte sa:-)

feb 13

Milí priatelia, v utorok 13.2. vo valentínsky predvečer sa uskutoční ďalšia vychádzka so začiatkom na zastávke Partizánska lúka pri Červenom moste o 18:00. Zo zastávky Partizánska lúka pôjdeme po červenej turistickej ceste na Kačín, kde dosiahneme najvyšší nadmorský a snáď aj náladový bod na našej vychádzke. Cestou späť pôjdeme po a popri asfaltke cez Železnú studničku na zastávku Partizánska lúka.

feb 12

Vážené členky, vážení členovia Mensa Slovensko,

Dovoľte mi v mene Rady Mensa Slovensko pozvať vás na zasadnutie Rady Mensa Slovensko, ktoré sa uskutoční v pondelok 12.2.2024 o 17:00 v priestoroch Vazovovej 3 v Bratislave a taktiež online pomocou platformy ZOOM.

Zasadnutie je verejné a teda pozrieť sa môže prísť každý aktívny člen Mensa Slovensko.

Predbežný program je nasledovný:

feb 08

Fašiangy sa nám pomaly končia a posledný "fašiangový štvrtok" si zahráme nové hry:-) (Samozrejme si môžete doniesť aj svoje obľúbené:-))

Samozrejme môžete prísť aj v maske a doniesť fašiangové dobroty:-)

feb 06

Milí priatelia, v utorok 6.2. sa stretneme do tretice, snáď nie len traja, sa na zastávke Partizánska lúka (Červený most) o 18:00. Lesnou cestičkou pôjdeme popri ceste okolo zastávky Železná studnička a popri rybníkoch až k dolnej stanici lanovky, odtiaľ voľným tempom hore až k hornej stanici lanovky. Následne prídeme k televíznej veži na Kamzíku, od ktorej pôjdeme už len dole cez Americkú lúku späť na Partizánsku lúku. Dĺžka trasy je približne 8 km a mohli by sme to dať stihnúť za dve hodiny aj s prestávkami. Mapy.cz rátajú s tempom rakúskych dôchodcov. ...a to my este nie sme ...

Stránky