Archív akcií

máj 19

Klub slovenských turistov a OZ Karpaty pozývajú na 32. ročník medzinárodného stretnutia expedičných turistov a netradičných cestovateľov EXPEDÍCIE 2018, na ktorom bude desať prednášateľov na širokom plátne prezentovať vydarené podujatia z nenarušených alebo málo narušených oblastí, ktorým sa spravidla vyhýbajú masmédiá a cestovný ruch.
Podujatie sa uskutoční v sobotu 19. mája 2018 na Fakulte elektrotechniky a informatiky STU v areáli Mlynskej doliny v Bratislave od 10:00 do 19:00, vchod z bloku A, príp. E.

 

Program 32. ročníka

 

máj 17

UMELÉ UMENIE – MôŽE POČÍTAČ VYTVORIŤ UMELECKÉ DIELO ?

máj 12

Milí turisti, v sobotu 12.5. uskutočníme nasledovný výlet:

máj 11

Dobrovoľníci, ktorí máte čas v piatok 11.5 prísť pomôcť na regionálne kolo IQ olympiády, prosím zaregistrujte sa sem - hlavne tí čo nechodíte na fb.

Ďakujem.

máj 09

IQ olympiáda 2018 - Stred - Regionálne kolo - stredné Slovensko - Žilina.

Semifinále IQ olympiády 2018 v Žiline dňa 09.05.2018.

máj 07
Už sme boli vo viacerých "priehradách", tentokrát sa nám podarilo v rámci jarného stretnutie vybaviť návštevu vodného diela Nimnica. Stretneme sa 9.45 na parkovisku pod admin. budovu ( podlhovastá – bielo-modrá fasáda),ktorá sa nachádza hneď nad priehradou na ľavom brehu.
 
 
máj 04

Tu sú posledné termíny na kúpanie v termálnych kúpeľoch. Veľký (bežný) bazén je voľne prístupný bez zahlasovania.

Zahlasujte sa dole nasledovne: Pri mene dajte S,P1 a skratku dňa: pia, sob, ned, pon

máj 04

V rámci jarného stretnutia sme vybavili keramický workshop pre tvorivých ľudí.

Dobrovoľný príspevok, minimálne 3 Eurá. Prosím prihlasujte sa nižšie.

Stretneme sa pred hlavným vchodom školy o 14.15.

máj 04

Pred začiatkom Jarného stretnutia Mensy Slovensko v Trenčianskych Tepliciach sa nám podarilo vybaviť exkurziu do závodu Makyta v Púchove, podniku, ktorý je stále najväčším zamestnávateľom v odevnom priemysle na Slovensku. História tejto spoločnosti sa datuje už od roku 1939. V súčasnosti pracuje s najmodernejšími technológiami v tejto oblasti priemyslu.

Stretneme sa pred hlavným vchodom o 10.45, exkurzia začne o 11.00. Sprevádzať nás bude obchodná riaditeľka Makyty Púchov Ing. Erika Vidomanová.
 

máj 04

Pravidelné jarné stretnutie Mensy Slovensko pri príležitosti 25. výročia založenia MS. Ubytovanie v Trenčianskych Tepliciach v Penzióne - Domov Speváckeho zboru slovenských učiteľov http://www.dszsu.sk/. Miesto stretnutia obklopuje prekrásne prostredie Strážovskej vrchoviny.

Stránky