Archív akcií

jan 07

Záznam: https://www.youtube.com/watch?v=DEww-eFeXNU&fbclid=IwAR14Cy1Muj2L4OUjWK1...

1. klubovňa v novom roku. A tak ako vlani, kedy nám otvoril mensanský nový rok s mimoriadne úspešnou prednáškou Zo života čiernych dier, prijal pozvanie aj teraz. Aj keď ju môžeme robiť len on-line.

dec 31

Po príjemnom on-linovom vianočnom večierku mensanov sme sa dohodli, že spoločne privítame aj Nový rok. Stretneme sa na Silvestra pred polnocou , rozlúčime sa so starým rokom a privítame nový. On-line.

Link:

dec 29

V utorok 29.12. o 18:00 sa uskutoční metalový výlet so stretnutím a ukončením pod Červeným mostom. Prejdeme cca. 10 km, na presnej trase sa dohodneme.

Prosím, doneste si čelovku, dobré oblečenie a obuv a dodržiavajte bezpečnostné opatrenia počas výletu.

dec 22

Milí turisti, v druhý deň v týždni 22.12.2020 dva dni pred Štedrým dňom sa uskutoční vychádzka so štartom o 18:00 pod Červeným mostom pri parkovisku. Musia byť zachované odstupy vrámci epidemiologických opatrení v exteriéri v súlade s nariadením o individuálnom pobyte v prírode. Pôjde sa popri Vydrici k Železnej studienke, odtiaľ cyklocestou na žltú značku smerom na Kačín, ďalej červenou značkou na Klanec a naspäť k Červenému mostu. Vezmite si funkčnú čelovku, poriadnu obuv a primerané oblečenie a dodržujte bezpečnostné opatrenia.

dec 21

Každoročne mávame v Mense vianočný večierok. Tentorok sme ho museli oželieť, ale môžeme sa doma počas vianočných príprav zastaviť a stretnúť sa aspoň on-line. Porozprávať sa, a čaká vás vianočný kvíz s výhrou.

dec 15

Online, ako vždy:

Join Zoom Meeting
https://checkpoint.zoom.us/j/92267075373?pwd=WXVVby9CWXJRS1pWTDZrVGZLYmNadz09

Meeting ID: 922 6707 5373
Password: 416989

dec 15

Milí turisti, rád by som vás pozval v utorok 15.12.2020 o 18:00 na ďalšiu zo série metalových výletov. Stretneme sa opäť pod Červeným mostom pri parkovisku. 
Tentokrát si urobíme výlet od Červeného mosta popri Vydrici a rybníkoch, smerom Železná studnička, konečná autobusu Lesopark, až odbočíme pri Druhom kameňolome doľava na asfaltovú cestu, ktorou prídeme na Kačín. Odtiaľ zbehneme Kačínskou dolinou (sezónna trasa busu 43) na Železnú studničku alebo po červenej značke cez Klanec naspäť k Červenému mostu.

dec 08

Milí turisti, chcel by som vás pozvať v utorok 08.12.2020 o 18:00 na ďalšiiu zo série metalových výletov. Stretneme sa opäť pod Červeným mostom pri parkovisku.

 

Tentokrát si urobíme výlet z pod Červeného mosta k deviatemu mlynu. Odtial po žltej až na Kamzík - lúku. Odtial popri bobovej dráhe oblúčikom Pod Chmelec a následne po žltej na dolnú časť lanovky na Snežienku- Na záver lesnou cestičkou späť až k Červenému mostu.

 

Čaká nás opäť okolo 10 km.

 

V prípade nepriazne počasia si urobíme light metalovú vychádzku.

 

Stránky