My Camp 2024

júl
19
júl/19 18:12 - júl/28 18:12

Aylesbury,

United Kingdom

Medzinárodné stretnutie mladých mensanov

Welcome to Platform 9¾!

Stretnutie mladých mensanov funguje už roky.  Ešte stále sa môžete prihlásiť na https://www.my-camp.org/.

Pozor, mladé čarodejnice a čarodejníci Mensy! Chyťte svoje metly a pridajte sa k nám na očarujúci 10-dňový letný tábor v magickej krajine Spojeného kráľovstva.

Pripravte sa na kúzelnú dobrodružnú cestu plnú spoločenských hier, elixírov, karaoke, duelov a veľkolepej kostýmovej párty. Toto je vaša šanca stretnúť sa s ostatnými intelektuálnymi čarodejníkmi zo všetkých kútov sveta.

Nebojte sa obrovskej skupiny 300 účastníkov, pretože naša lokalita má úžasných 80 akrov pôdy a organizuje mnoho aktivít ako lukostreľba, prekážkové dráhy alebo lanové prekážkové dráhy.

Pre vnútorné šibalstvá a v prípade, že sa nám nepodarí privolať dobré počasie, máme aj množstvo krytých priestorov, vrátane učební, športových hál a luxusných „bublinkových“ stanov. A ak vám ešte niečo chýba, miesto je menej ako 1,5 hodiny od Londýna, takže je to aj skvelá príležitosť na turistiku.

-------------------------------------------------------

Od svojho začiatku v roku 2007 sa MY-SIG výrazne rozrástla  a teraz zastupuje viac ako 3000 členov vo viacerých krajinách po celom svete.

Prvý oficiálny tábor Mensa Youth Camp sa konal v Dánsku v roku 2007 ako medzinárodná verzia letného tábora dánskeho MY-SIG, oslavujúca 25. výročie Mensa Dánsko. Keďže boli vítaní medzinárodní hostia, niektorí holandskí členovia sa tiež rozhodli zapojiť. Všetci si to veľmi užili a Holanďania sa rozhodli organizovať ďalší MY-Camp v Holandsku nasledujúci rok. Tento tábor bol ďalším veľkým úspechom a odvtedy sa stal každoročnou udalosťou. MY-SIG, ďalšia mensanská tradícia, bola oficiálne založená.