Akcie

Nachádzate sa na webstránke, kde majú členovia Mensy Slovensko možnosť informovať o najbližších spoločných akciách. Na akcie sa môžu prihlasovať tak samotní členovia, ako aj nečlenovia - priatelia a rodinní príslušníci. Po kliknutí na názov akcie uvidíte viac informácií o konanej akcii a budete mať možnosť prihlásiť sa.

Niektoré akcie sú iba pre členov Mensa Slovensko. Zoznam a obsah skrytých akcií sa zobrazujú iba prihláseným členom.

Ak si chcete pozrieť staršie akcie, navštívte archív akcií.

 

okt 04

Milí priatelia, v utorok 4.10. uskutočníme nasledovný výlet: stretneme sa o 18:00 na zastávke Patrónka (smer Lamač a Dúbravka) a pre šoférov o 18:08 na križovatke Pri Suchom mlyne – K lomu – K Železnej studienke (bod 3 na mape), ktorí svoje tátoše môžu odstaviť na záchytnom parkovisku pri Červenom moste. Ďalej pokračujeme: 18:18 – Kramerov lom, 18:28 – 18:38 – Kramársky les, 18:48 – 18:58 – Americká lúka (rozhľadňa), 19:19 – Deviaty mlyn, 19:39 – bunker K-Klepáč, 19:49 – 20:02 – Partizánska lúka, 20:20 – Patrónka.

okt 06

IBD (International Board of Directors) je pracovné stretnutie zástupcov riadnych Miens z celého sveta s vedením Mensy International. Môžu sa ho však zúčastniť všetci členovia, pre ktorých je pripravený "zábavnejší program", ako sedenie v "konferenčke":-)  Je to však potrebné pre existenciu Mensy. Pred pandémiou toto stretnutie bývalo vždy v inej časti sveta. Teraz sa opäť naživo stretneme po 3 rokoch, poča pandémie sme mali zložité on-liny. Veď každý mal iný čas a inú časť dňa.

okt 27

Po úspešných Psychologických kruhoch pre mensanov budeme pokračovať novou sériou, kde sa môžete poradiť so psychológom a veľa sa dozvedieť.

nov 03

Historický pohľad na psychologický výskum od jeho začiatkov až po súčasnosť. Ako sa líši od ostatných vedeckých disciplín, čo odpozerala a akým problémom čelí aj dnes.

dec 28

Medzi ďalšie významné európske stretnutia mensanov patrí aj SilvEnsa - Silvester mensanov, ktorý je vždy, podobne ako EMAG, v inej krajine. My sme robili v Bratislave Silvensu 2018.

Tento rok bude v Sedmohradsku v Kluži https://sk.wikipedia.org/wiki/Klu%C5%BE, odkiaľ môžete navštíviť aj tajomný "Draculov" hrad.