Akcie

Nachádzate sa na webstránke, kde majú členovia Mensy Slovensko možnosť informovať o najbližších spoločných akciách. Na akcie sa môžu prihlasovať tak samotní členovia, ako aj nečlenovia - priatelia a rodinní príslušníci. Po kliknutí na názov akcie uvidíte viac informácií o konanej akcii a budete mať možnosť prihlásiť sa.

Niektoré akcie sú iba pre členov Mensa Slovensko. Zoznam a obsah skrytých akcií sa zobrazujú iba prihláseným členom.

Ak si chcete pozrieť staršie akcie, navštívte archív akcií.

 

aug 23

Posledná Letná klubovňa Mensy v tomto roku na Magio pláži. https://magioplaz.zoznam.sk/o-magio-plazi

Má byť pekne:-) Ale keby dačo, tak zmeníme miesto.
Ak nás nebudete vedieť nájsť, volajte 0903 407 520

sep 14

Hľadáme dobrovoľníkov na prezentáciu Mensy Slovensko na Vedeckom veľtrhu,stánok tam budeme mať už po tretíkrát. Služby si môžeme rozdeliť aj na predpoludnie a popoludnie. Ostatní ako hostia kedykoľvek:-) Viac info na http://www.vedeckyveltrh.sk/

Ozvite sa na hana@dojcanova.eu.

sep 26

Jesenné stretnutie bude opäť na východe,tentokrát v Prešove, podrobnosti neskôr, zatiaľ si dajte do kalendára termín 26.9.-30.9.2018. Žiaľ, na tohtoročné jesenné nevyšiel žiaden sviatok cez pracovný deň. Program je vždy bohatý, nebude to inak ani tentokrát.

okt 18

Stretnutie International Board of Directors, nie je len stretnutie vedenia Mensy International a národných Miens, ale stretnutím všetkých mensanov z celého sveta. Tento rok bude neďaleko v Budapešti, takže je väčšia možnosť zúčastniť sa aj slovenským mensanom. Informácie a možnosť prihlásiť sa na: https://ibd2018.mensa.hu/

https://ibd2018.mensa.hu/uploads/tartalom_1/program.jpg

 

 

dec 28

Tohtoročný európsky Silvester mensanov, na ktorý chodia mensania z celého sveta pripravujeme v Bratislave. Po úspešnom EMAGu v roku 2013, máme ďalšiu možnosť sa prezentovať na celosvetovej úrovni. Informácie sa dozviete včas, zatiaľ si naplánujte čas , či už ako účastníci alebo dobrovoľníci.

Hlavná stránka stretnutia: https://www.silvensa.org/

aug 07

Je po EMAGu 2018 v Belehrade, tešíme sa na EMAG 2019 v belgickom Gente. Už teraz si naplánujte čas, prihlasovanie o pár mesiacov neskôr:-)

info sledujte na : https://www.facebook.com/groups/EMAG2019/about/

Včas vás budeme informovať:-)