Akcie

Nachádzate sa na webstránke, kde majú členovia Mensy Slovensko možnosť informovať o najbližších spoločných akciách. Na akcie sa môžu prihlasovať tak samotní členovia, ako aj nečlenovia - priatelia a rodinní príslušníci. Po kliknutí na názov akcie uvidíte viac informácií o konanej akcii a budete mať možnosť prihlásiť sa.

Niektoré akcie sú iba pre členov Mensa Slovensko. Zoznam a obsah skrytých akcií sa zobrazujú iba prihláseným členom.

Ak si chcete pozrieť staršie akcie, navštívte archív akcií.

 

júl 20

Milí priatelia, vzhľadom na horúce počasie sa  uskutoční celodenné stretnutie na našej chate na Slnečných jazerách v Senci. Je tu možnosť kúpania, opaľovania, prechádzania, aj občerstvenia v rekrečnej oblasti. Stretneme sa ako tradične o 10:00 v Senci na parkovisku pred Lidlom (tretí kruhový objazd z Bratislavy), odkiaľ pôjdeme ku nám na chatu. Po vzájomnej dohode je možný aj neskorší príchod.

aug 07

Je po EMAGu 2018 v Belehrade, tešíme sa na EMAG 2019 v belgickom Gente.

Registrácia otvorená tu: http://emag-mensa.eu/en/news   Platí len toto prihlásenie na akciu.

Early-bird  len do 17.mája, potom bude fee vyššie.

info sledujte na : https://www.facebook.com/groups/EMAG2019/about/

aug 16

Prihlasovanie tu: http://my-camp.org/register.html

With a great location comes a great responsibility to choose a party theme, so not to disappoint anyone you can have a choice of your favourite...
FICTIONAL UNIVERSE!
(meaning a group competition will be hold to decide which is the best one represented in the camp).

sep 13

Aj tento rok budeme prezentovať Mensu Slovensko na Vedeckom veľtrhu a budeme potrebovať dobrovoľníkov. Dobrovoľníci, hláste sa na hana@dojcanova.eu, predmet správy: Vedecký veľtrh 2019 - doborovoľníci. Rovnako, ak máte nejaký dobrý nápad na odprezentovanie.
http://www.vedeckyveltrh.sk/

https://www.facebook.com/vedeckyveltrh.sk/

okt 10

Stretnutie International Board of Directors je každý rok v inom kúte sveta. Posledné roky to funguje s opakovaním 2x v Európe a raz mimo nej.  Predsedovia alebo ich zástupcovia (proxy) národných Miens sa stretávajú na pracovnej konferencii s vedením Mensy International, kde zhodnotia činnosť každej Mensy a pracujú na smerovaní Mensy na celom svete. Okrem toho je tam program pre členov, ktorého sa môže zúčastniť ktorýkoľvek člen každej národnej Mensy. Túto jeseň to bude v Kuala Lumpur.