Akcie

Nachádzate sa na webstránke, kde majú členovia Mensy Slovensko možnosť informovať o najbližších spoločných akciách. Na akcie sa môžu prihlasovať tak samotní členovia, ako aj nečlenovia - priatelia a rodinní príslušníci. Po kliknutí na názov akcie uvidíte viac informácií o konanej akcii a budete mať možnosť prihlásiť sa.

Niektoré akcie sú iba pre členov Mensa Slovensko. Zoznam a obsah skrytých akcií sa zobrazujú iba prihláseným členom.

Ak si chcete pozrieť staršie akcie, navštívte archív akcií.

 

dec 01

Milí turisti, chcel by som vás pozvať v utorok 01.12.2020 o 18:00 na ďalšiu zo série metalových výletov. Stretneme sa opäť pod Červeným mostom pri parkovisku.

 

Tentokrát si urobíme výlet na Kačín. Ako už názov napovedá vydáme sa od Červeného mosta po červenej turistickej značke cez Klanec na Kačín. Odtiaľ po žltej dole ku Snežienke (dolná časť lanovky) a odtiaľ po lesnej cestičke späť k Červenému mostu.

 

Čaká nás opäť okolo 10 km.

 

V prípade nepriazne počasia si urobíme light metalovú vychádzku.

 

dec 03

Link na prednášku naživo, začiatok 18.00 : https://zoom.us/j/95197987109?pwd=ZzA1VHJ4eXZzMGtocGRiZ0Uxb3ZWZz09

Spektrum autistických porúch reprezentuje fenotypovo heterogénnu skupinu porúch so spoločnými znakmi v základných doménách: deficit v sociálnej komunikácii a interakcii a repetitívne vzory správania, záujmov a aktivit a porucha zmyslového vnímania.

máj 12

Budeme robiť nové prihlasovanie v roku 2021.

júl 28

Prihláste sa na európske stretnutie mensanov s výnimočnou atmosférou.. Všetky info a prihlasovanie : emag.mensa.cz a na emag@mensa.cz.

Európske stretnutie mensanov, kam chodia mensania z celého sveta. Podujatie plné prednášok, exkurzií, turistických a kultúrnych programov. A najmä stretnutí so zaujímavými ľuďmi.

aug 24
Všetky tohtoročné medzinárodné stretnutia sa presunuli o rok, ale všetci veríme, že sa do budúceho roka pandémie zbavíme.
V roku 2021 oslávi Mensa 75.výročie svojho založenia a preto vás pozývame na nezabudnuteľné stretnutie.