Akcie

Nachádzate sa na webstránke, kde majú členovia Mensy Slovensko možnosť informovať o najbližších spoločných akciách. Na akcie sa môžu prihlasovať tak samotní členovia, ako aj nečlenovia - priatelia a rodinní príslušníci. Po kliknutí na názov akcie uvidíte viac informácií o konanej akcii a budete mať možnosť prihlásiť sa.

Niektoré akcie sú iba pre členov Mensa Slovensko. Zoznam a obsah skrytých akcií sa zobrazujú iba prihláseným členom.

Ak si chcete pozrieť staršie akcie, navštívte archív akcií.

 

aug 16

Prihlasovanie tu: http://my-camp.org/register.html

With a great location comes a great responsibility to choose a party theme, so not to disappoint anyone you can have a choice of your favourite...
FICTIONAL UNIVERSE!
(meaning a group competition will be hold to decide which is the best one represented in the camp).

aug 18

Poďme po dlhej dobe vyvetrať seba a naše spoločenské hry.

Stretneme sa pri Bufete na ostrove pri Váhu v TN v nedeľu 18.8.2019 o 14:00.

Prineste si pokojne aj vaše obľúbené hry :)

Keby niečo, píšte, kričte, volajte :)
Teším sa,
Lucia

sep 13

Aj tento rok budeme prezentovať Mensu Slovensko na Vedeckom veľtrhu a budeme potrebovať dobrovoľníkov. Dobrovoľníci, hláste sa na hana@dojcanova.eu, predmet správy: Vedecký veľtrh 2019 - doborovoľníci. Rovnako, ak máte nejaký dobrý nápad na odprezentovanie.
http://www.vedeckyveltrh.sk/

https://www.facebook.com/vedeckyveltrh.sk/

sep 19

Grand Power je pomerne mladá (založenie: 2002) slovenská firma, vyrábajúca strelné zbrane. Väčšina produkcie (95%) sa predá v zahraničí.

okt 10

Stretnutie International Board of Directors je každý rok v inom kúte sveta. Posledné roky to funguje s opakovaním 2x v Európe a raz mimo nej.  Predsedovia alebo ich zástupcovia (proxy) národných Miens sa stretávajú na pracovnej konferencii s vedením Mensy International, kde zhodnotia činnosť každej Mensy a pracujú na smerovaní Mensy na celom svete. Okrem toho je tam program pre členov, ktorého sa môže zúčastniť ktorýkoľvek člen každej národnej Mensy. Túto jeseň to bude v Kuala Lumpur.

dec 28

Spoločné ukončenie kalendárneho roka európskych i svetových mensanov. Minulá Silvensa bola v Bratislave, Silvester mensanov 2019 bude v Marseille. Info:https://www.facebook.com/events/2010632372305581/

Prihlasovanie bude na: https://www.silvensa.org

júl 29

EMAG 2019 v Gente sa práve skončil, EMAG 2020 bude v Brne. Prihlasovať sa bude o pár mesiacov, ale termín si dajte do kalendára už teraz. Všetky info budú na emag.mensa.cz a na emag@mensa.cz.

Európske stretnutie mensanov, kam chodia mensania z celého sveta. Podujatie plné prednášok, exkurzií, turistických a kultúrnych programov. A najmä stretnutí so zaujímavými ľuďmi.