Akcie

Nachádzate sa na webstránke, kde majú členovia Mensy Slovensko možnosť informovať o najbližších spoločných akciách. Na akcie sa môžu prihlasovať tak samotní členovia, ako aj nečlenovia - priatelia a rodinní príslušníci. Po kliknutí na názov akcie uvidíte viac informácií o konanej akcii a budete mať možnosť prihlásiť sa.

Niektoré akcie sú iba pre členov Mensa Slovensko. Zoznam a obsah skrytých akcií sa zobrazujú iba prihláseným členom.

Ak si chcete pozrieť staršie akcie, navštívte archív akcií.

 

júl 13

MY-CAMP je príležitosťou pre mladých mensanov stretnúť rovesníkov z celého sveta. Tohto roku bude v Taliansku.
Viac info: https://www.facebook.com/events/330376540797044/
alebo info@my-camp.org.
Registrácia: http://www.my-camp.org/

júl 31

Tento rok sa môžete fotografickej súťaže MI  zúčastniť priamo, ak pošlete maximálne 3 fotky s témou What A Wonderful World, teda Aký krásny je svet, na adresu  photocup2018@gmail.com do 31. Júla 2018. Do predmetu správy napíšte Mensa International Photographer of the Year 2018. Samozrejme, že v správe uvediete svoje meno, členské číslo, Mensa Slovakia, a názvy fotiek. Slovenský Mensan Ľubo Činčura vyhral túto celosvetovú súťaž za rok 2014, viď foto vyššie.

aug 01

EMAG - európske stretnutie mensanov bude v roku 2018 v Belehrade. Sledujte a prihlasujte sa na http://emag.mensa.rs/.

sep 26

Jesenné stretnutie bude opäť na východe,tentokrát v Prešove, podrobnosti neskôr, zatiaľ si dajte do kalendára termín 26.9.-30.9.2018. Žiaľ, na tohtoročné jesenné nevyšiel žiaden sviatok cez pracovný deň. Program je vždy bohatý, nebude to inak ani tentokrát.

okt 18

Stretnutie International Board of Directors, nie je len stretnutie vedenia Mensy International a národných Miens, ale stretnutím všetkých mensanov z celého sveta. Tento rok bude neďaleko v Budapešti, takže je väčšia možnosť zúčastniť sa aj slovenským mensanom. Informácie a možnosť prihlásiť sa na: https://ibd2018.mensa.hu/

https://ibd2018.mensa.hu/uploads/tartalom_1/program.jpg

 

 

dec 28

Tohtoročný európsky Silvester mensanov, na ktorý chodia mensania z celého sveta pripravujeme v Bratislave. Po úspešnom EMAGu v roku 2013, máme ďalšiu možnosť sa prezentovať na celosvetovej úrovni. Informácie sa dozviete včas, zatiaľ si naplánujte čas , či už ako účastníci alebo dobrovoľníci.

Hlavná stránka stretnutia: https://www.silvensa.org/