Akcie

Nachádzate sa na webstránke, kde majú členovia Mensy Slovensko možnosť informovať o najbližších spoločných akciách. Na akcie sa môžu prihlasovať tak samotní členovia, ako aj nečlenovia - priatelia a rodinní príslušníci. Po kliknutí na názov akcie uvidíte viac informácií o konanej akcii a budete mať možnosť prihlásiť sa.

Niektoré akcie sú iba pre členov Mensa Slovensko. Zoznam a obsah skrytých akcií sa zobrazujú iba prihláseným členom.

Ak si chcete pozrieť staršie akcie, navštívte archív akcií.

 

jan 18

Milí priatelia, v utorok  18.1. sa stretneme o 17:47 na zastávke autobusu 29 Cyril a Metod (kostol v Devíne), pôjdeme ďalej po cykloceste popri Zlatom rohu, 18:00 - K Zlatému rohu, 18:18- Nové sady, 18:40 - Štrkoviská, 19:00 - 19:09 - Devínska Kobyla (rozhľadňa), 19:39 - Úzky les, 20:02 - zastávka Cyril a Metod (kostol v Devíne). Všetci turisti s energiou a čelovkou sú vítaní :)

Trasa výletu je nasledovná: https://en.mapy.cz/s/baloravare

jan 19

Kto má čo na starosti? Ako prebiehajú procesy? Aké mám možnosti účasti a realizácie?

 

Ak sa chcete dozvedieť viac o Mensa Slovensko a Mensa International viac, je toto stretnutie pre vás ako stvorené. Stretneme sa online, pretože nechceme nikoho diskriminovať a zároveň si takto vieme byť aj jednoducho geograficky bližšie.

 

Dozviete sa:

jan 21

Čo robiť v piatok večer? Ešte stále sú tu nejaké obmedzenia a tak si snáď posledný raz dáme online Herný večer.

 

Preto si pripravte pohár vášho obľúbeného či už alko, alebo nealko nápoja, niečo dobré na chrumkanie a vrhneme sa na hry z pohodlia vášho domova. Výhodou je, že nemusíte nikam cestovať a môžete byť ustrojení v pohodlnejšom oblečení, napríklad obľúbených teplákoch ;)

 

Čo budeme hrať? 

Na výber sú hry ako pri poslednom hernom večeri:

jan 22

Milí turisti, v sobotu 22.1. uskutočníme výlet krasovými prírodnými zaujímavosťami: stretnutie o 8:48 na Patrónke, odchod autobusu smer Rohožník o 8:51, z aut. st. Nivy o 8:37 (nást.

jan 24

Máme tu regionálne stretnutie pre Banskú Bystricu. Ako vždy budú pripravené témy na diskusiu a rovnako aj budeme otvorení ideám, ktoré prinesú účastníci. Stretnutia sa nemusia zúčastniť len tí, ktorí v tomto kraji žijú, ale môžu napríklad aj tí, ktorí sem radi a často cestujú.

 

Cieľom je udržiavať už nadviazané kontakty a budovať nové. Preto ak si nováčik, neváhaj prísť. Aktívne ťa zapojíme. 

 

Samozrejmosťou bude aj jednoduchý kvíz. Tentokrát o zvieratkách :)

jan 28

Si nová členka, nový člen? Alebo platíš síce členské už dlhšie, no nikdy si nebol/a na žiadnom stretnutí a obávaš sa, že budeš outsider pri starých harcovníkoch?