Akcie

Nachádzate sa na webstránke, kde majú členovia Mensy Slovensko možnosť informovať o najbližších spoločných akciách. Na akcie sa môžu prihlasovať tak samotní členovia, ako aj nečlenovia - priatelia a rodinní príslušníci. Po kliknutí na názov akcie uvidíte viac informácií o konanej akcii a budete mať možnosť prihlásiť sa.

Niektoré akcie sú iba pre členov Mensa Slovensko. Zoznam a obsah skrytých akcií sa zobrazujú iba prihláseným členom.

Ak si chcete pozrieť staršie akcie, navštívte archív akcií.

 

júl 21

Celosvetové stretnutie mladých mensanov, ktoré pripravuje Mensa Youth-SIG bude toto leto v susednom Maďarsku pod názvom Mythical My-Camp. Miesto konania : Csopak Camping.

Záujemci regustrujte sa na http://www2.my-sig.org/home.html . Na tejto stránke sa dozviete od organizátorov všetko.

Pozvánka: https://www.youtube.com/watch?v=0Esq35H76cA

aug 24

Milí Mensania,

na predposledný augustový štvrtok máme v pláne nazrieť do riadiacej veže Bratislavského letiska, následne pozrieme ako funguje CARO – ohlasovňa letov, a ak sa nám podarí vybaviť, tak aj ACC – oblastné stredisko riadenia, kde sa  poskytuje služba riadenia lietadlám, ktoré prelietavajú nad územím SR.

Max. počet zúčastnených je 10.

Peter TANUŠKA,

sep 13

Tohtoročné jesenné stretnutie Mensy SR bude v lokalite Košice a jeho okolí. Ubytovanie v Penzióne pod Hrešnou v Kavečanoch pri Košiciach. Cena za noc 13 Eur plus 1.50 Eur poplatok mestu. Možnosť raňajok, večerí i polpenzie, cenová ponuka sa doplní. Pripravuje sa bohatý program, snažíme sa aby bol tak atraktívny, že bez Mensy by ste podobné nemohli zažiť:-)

Zatiaľ si dajte termín do kalendára, prihlasovanie sa spustí, keď bude hotový program. 15.septembra (piatok) je sviatok, takže stačí si vybrať dovolenku len na 14.septembra.

sep 14

Tak, ako minulý rok na nultom ročníku, aj tento rok na prvom oficiálnom ročníku Vedeckého veľtrhu v Bratislave bude mať Mensa Slovensko stánok na svoju prezentáciu. A rovnako potrebujeme aj dobrovoľníkov na celý deň.Rozdelíme sa na predpoludňajšiu a popoludňajšiu smenu,podľa toho koľkí sa prihlásite. Prosím, prihláste sa do 30.júla 2017.

V tom čase (14.-17-09.2017) bude aj Jesenné stretnutie Mensy v Košiciach, tak sa hláste, tí , tktorí naň nejdete, alebo pichádzate neskôr. Hláste sa na hana@dojcanova.eu.

okt 05

Tohtoročné IBD (International Board of Directors), teda stretnutia vedenia Mensy International a vedení národných Miens bude začiatkom októbra v Nice. IBD navštevujú nielen funkcionári, ale aj ostatní mensania z celého sveta, pre ktorých je pripravený zaujímavý program.

okt 12

Pravidelné stretnutie mensanov na "východnej pologuli" AMAG 2017 bude v Austrálii.
prihlasujte sa na http://amg2017.com/.