Akcie

Nachádzate sa na webstránke, kde majú členovia Mensy Slovensko možnosť informovať o najbližších spoločných akciách. Na akcie sa môžu prihlasovať tak samotní členovia, ako aj nečlenovia - priatelia a rodinní príslušníci. Po kliknutí na názov akcie uvidíte viac informácií o konanej akcii a budete mať možnosť prihlásiť sa.

Niektoré akcie sú iba pre členov Mensa Slovensko. Zoznam a obsah skrytých akcií sa zobrazujú iba prihláseným členom.

Ak si chcete pozrieť staršie akcie, navštívte archív akcií.

 

aug 24

Milí Mensania,

na predposledný augustový štvrtok máme v pláne nazrieť do riadiacej veže Bratislavského letiska, následne pozrieme ako funguje CARO – ohlasovňa letov, a ak sa nám podarí vybaviť, tak aj ACC – oblastné stredisko riadenia, kde sa  poskytuje služba riadenia lietadlám, ktoré prelietavajú nad územím SR.

Max. počet zúčastnených je 10.

Peter TANUŠKA,

sep 13
Tohtoročné jesenné stretnutie Mensy SR 2017 bude v lokalite Košice a jeho okolí. Ubytovanie v Penzióne pod Hrešnou v Kavečanoch pri Košiciach. Cena za noc 13 Eur plus 1.50 Eur poplatok mestu. Možnosť raňajok, večerí i polpenzie, cenová ponuka je v prihláške. Pripravuje sa bohatý program, snažíme sa aby bol tak atraktívny, že bez Mensy by ste podobné nemohli zažiť:-)
Bohužiaľ nám zrušili exkurziu do US.Steel kvôli nedávnemu smrteľnému úrazu:-( Časy ešte upravíme presne.
sep 14

Tak, ako minulý rok na nultom ročníku, aj tento rok na prvom oficiálnom ročníku Vedeckého veľtrhu v Bratislave bude mať Mensa Slovensko stánok na svoju prezentáciu. A rovnako potrebujeme aj dobrovoľníkov na celý deň.Rozdelíme sa na predpoludňajšiu a popoludňajšiu smenu,podľa toho koľkí sa prihlásite. Prosím, prihláste sa do 30.augusta 2017.

V tom čase (14.-17-09.2017) bude aj Jesenné stretnutie Mensy v Košiciach, tak sa hláste, tí , tktorí naň nejdete, alebo pichádzate neskôr. Hláste sa na hana@dojcanova.eu.

okt 05

Tohtoročné IBD (International Board of Directors), teda stretnutia vedenia Mensy International a vedení národných Miens bude začiatkom októbra v Nice. IBD navštevujú nielen funkcionári, ale aj ostatní mensania z celého sveta, pre ktorých je pripravený zaujímavý program.

okt 12

Pravidelné stretnutie mensanov na "východnej pologuli" AMAG 2017 bude v Austrálii.
prihlasujte sa na http://amg2017.com/.

okt 21

Niekoľko rokov sme chodili do Kalinkova a Čuňova, teraz prišiel návrh, aby sme vyskúšali ihriská Pro Paintball. Výhodou je, že môžeme podľa počasia hrať vonku v areáli na Lieskovskej ceste v Podunajských BIskupiciach, alebo dnu v areáli na Úderníckej 10 v Petržalke. Upresníme niekoľko dní pred akciou. Cena základnej výbavy s 200 guličkami 20 Eur.