Výlet na Troch jazdcov - tradičná opekačka

jún
01
jún/01 09:30 - jún/01 18:00

Zraz pri Kauflande v Bratislave - Rači

Traja jazdci

Veľká Homoľa

Modra

Každoročný výlet na Troch jazdcov, spojený s opekačkou . Tento rok vychádza na MDD, veď všetci ak si chceme uchovať duševné zdravie, musíme si uchovať aj dieťa v nás:-) Tohtoročný výlet bude iný aj v tom, že na Homole otvorili zrekonštruovanú rozhľadňu , vysokú 20 metrov s nádherným výhľadom na Biele Karpaty, Považský Inovec, Tribeč, Strážovské vrchy, Veľkú Fatru či dokonca východné Alpy v Rakúsku. Samotný vrch Homoľa meria 709 metrov a leží v Malých Karpatoch. Prvá rozhľadňa tu stála už v roku 1894.

Stretneme sa o 09.30 pred Kaufandom v Rači na Púchovskej v Bratislave (pokračovanie Račianskej). Nakúpime na opekanie, rozdelíme sa do áut, vyberieme sa za Modru. Vystúpime na Homoľu a rozhľadňu a budeme si opekať pri skalách Traja jazdci.
Kto chce ísť priamo tam, parkuje sa na parkovisku Zochova chata a odtiaľ sa ide na výstup. Po výlete sa obyčajne ešte zastavíme na zmrzlinu v Modre.

Dajte vedieť, kto prídete autom ku Kauflandu, aby sa pomestli aj tí bez áut. Poznámku beriem auto s číslom koľko voľných miest máte napíšte v registrácii k priezvisku.

Kto môžete, nezabudnite so sebou zobrať aj deti. A nielen, pretože je MDD:-)

Registrácia: 
Zadaný e-mail sa priradí k tejto registrácii.
CAPTCHA
Táto otázka slúži na overenie toho, či ste človek (teda pomáha proti spamu).
Obrázková CAPTCHA
Vložte znaky zobrazné na obrázku.