Lanovková vychádzka

feb
06
feb/06 18:00 - feb/06 20:00

Bratislava, Červený most (Partizánska lúka)

Milí priatelia, v utorok 6.2. sa stretneme do tretice, snáď nie len traja, sa na zastávke Partizánska lúka (Červený most) o 18:00. Lesnou cestičkou pôjdeme popri ceste okolo zastávky Železná studnička a popri rybníkoch až k dolnej stanici lanovky, odtiaľ voľným tempom hore až k hornej stanici lanovky. Následne prídeme k televíznej veži na Kamzíku, od ktorej pôjdeme už len dole cez Americkú lúku späť na Partizánsku lúku. Dĺžka trasy je približne 8 km a mohli by sme to dať stihnúť za dve hodiny aj s prestávkami. Mapy.cz rátajú s tempom rakúskych dôchodcov. ...a to my este nie sme ... doneste si čelovku a patrične sa oblečte. V prípade nepriaznivého počasia si urobíme prechadzku zo zastávky Partizánska lúka - Železná studnička - Kačín - Železná studnička - Partizánska lúka.

Milí priatelia, v utorok 6.2. sa stretneme do tretice, snáď nie len traja, sa na zastávke Partizánska lúka (Červený most) o 18:00. Lesnou cestičkou pôjdeme popri ceste okolo zastávky Železná studnička a popri rybníkoch až k dolnej stanici lanovky, odtiaľ voľným tempom hore až k hornej stanici lanovky. Následne prídeme k televíznej veži na Kamzíku, od ktorej pôjdeme už len dole cez Americkú lúku späť na Partizánsku lúku. Dĺžka trasy je približne 8 km a mohli by sme to dať stihnúť za dve hodiny aj s prestávkami. Mapy.cz rátajú s tempom rakúskych dôchodcov. ...a to my este nie sme ... trasa je na https://en.mapy.cz/s/rehucukuno
Doneste si čelovku a patrične sa oblečte. V prípade nepriaznivého počasia si urobíme prechadzku zo zastávky Partizánska lúka - Železná studnička - Kačín - Železná studnička - Partizánska lúka.

Registrácia: 
Zadaný e-mail sa priradí k tejto registrácii.
CAPTCHA
Táto otázka slúži na overenie toho, či ste človek (teda pomáha proti spamu).
Obrázková CAPTCHA
Vložte znaky zobrazné na obrázku.

Prihlásení ľudia

Kontakt na autora akcie

Telefón: +421 902 718 361