Keď sa dieťa hanbí za svoje nadanie...

feb
28
feb/28 18:00

Online ZOOM

Diskusia pre rodičov

Vážení rodičia,

či už ste členovia, ale nečlenovia, radi by sme vás pozvali na ďalšie stretnutie pre rodičov. Vieme, že výchova dieťaťa nie je jednoduchá a už vôbec nie výchova nadaného dieťaťa. Preto raz mesačne prinášame pre vás prednášky a diskusie na rôzne témy.

Tentokrát sme si prizvali psychológa, pána PhDr. PaedDr. Dušana Fábika, PhD., ktorého jedným z okruhov záujmu je téma inteligencie. Zaoberá sa faktormi vysokej inteligencie, jej typmi a prejavmi. Taktiež poskytuje psychologické poradenstvo pre nadaných žiakov, školy, učiteľov aj rodičov nadaných detí. Viac nájdete na: O mne – Psychológ PhDr. PaedDr. Dušan Fábik (bratislavapsycholog.sk)

Aká bude téma?

Keď sa dieťa hanbí za svoje nadanie... 

Na hodinové online stretnutie sú pozvaní všetci rodičia nadaných detí. Venovať sa budeme otázke ako pomôcť dieťaťu, ktoré prežíva ostych a hanbu pre svoju inakosť, výnimočnosť a jedinečnosť. Online stretnutie prebehne formou diskusnej skupiny. Jeden rodič predstaví svoju aktuálnu skúsenosť s daným problémom a spolu so zvyškom skupiny budeme nachádzať riešenie.

Stretneme sa online 28.2.2024 o 18:00 na ZOOM:
https://us06web.zoom.us/j/89962162429?pwd=q1rlnKFbMOqflFRm3BjbCmdhDBGeNG.1

Meeting ID: 899 6216 2429
Passcode: 375079

 

S úctou,

Darina Peterková a Milan Pavlík

Registrácia: 
Zadaný e-mail sa priradí k tejto registrácii.
CAPTCHA
Táto otázka slúži na overenie toho, či ste človek (teda pomáha proti spamu).
Obrázková CAPTCHA
Vložte znaky zobrazné na obrázku.

Kontakt na autora akcie

Darina Peterková
E-mail: [email protected]