Kačínska srdcovka

feb
13
feb/13 18:00 - feb/13 21:00

Bratislava, Partizánska lúka (Červený most)

Milí priatelia, v utorok 13.2. vo valentínsky predvečer sa uskutoční ďalšia vychádzka so začiatkom na zastávke Partizánska lúka pri Červenom moste o 18:00. Zo zastávky Partizánska lúka pôjdeme po červenej turistickej ceste na Kačín, kde dosiahneme najvyšší nadmorský a snáď aj náladový bod na našej vychádzke. Cestou späť pôjdeme po a popri asfaltke cez Železnú studničku na zastávku Partizánska lúka. Dĺžka trasy je približne 10 km. V prípade zhoršených podmienok si urobíme zjednodušenú trasu, ktorú nám počasie dovolí. Doneste si čelovku, drobné pohostenie, patrične sa oblečte, aj keď valentínske dobroty vás budú patrične hriať. Chvíľu posedíme vo voľnočasovom areáli Kačín, kde môžete vyznať lásku lesu, či podeliť sa s ňou a pohostením so sympatickými spoluturistami.

Milí priatelia, v utorok 13.2. vo valentínsky predvečer sa uskutoční ďalšia vychádzka so začiatkom na zastávke Partizánska lúka pri Červenom moste o 18:00. Zo zastávky Partizánska lúka pôjdeme po červenej turistickej ceste na Kačín, kde dosiahneme najvyšší nadmorský a snáď aj náladový bod na našej vychádzke. Cestou späť pôjdeme po a popri asfaltke cez Železnú studničku na zastávku Partizánska lúka. Dĺžka trasy je približne 10 km: https://en.mapy.cz/s/jotodetoku V prípade zhoršených podmienok si urobíme zjednodušenú trasu, ktorú nám počasie dovolí.

Doneste si čelovku, drobné pohostenie, patrične sa oblečte, aj keď valentínske dobroty vás budú patrične hriať. Chvíľu posedíme vo voľnočasovom areáli Kačín, kde môžete vyznať lásku lesu, či podeliť sa s ňou a pohostením so sympatickými spoluturistami.

 

Registrácia: 
Zadaný e-mail sa priradí k tejto registrácii.
CAPTCHA
Táto otázka slúži na overenie toho, či ste človek (teda pomáha proti spamu).
Obrázková CAPTCHA
Vložte znaky zobrazné na obrázku.

Prihlásení ľudia

Kontakt na autora akcie

Telefón: +421 902 718 361