Akcie

Nachádzate sa na webstránke, kde majú členovia Mensy Slovensko možnosť informovať o najbližších spoločných akciách. Na akcie sa môžu prihlasovať tak samotní členovia, ako aj nečlenovia - priatelia a rodinní príslušníci. Po kliknutí na názov akcie uvidíte viac informácií o konanej akcii a budete mať možnosť prihlásiť sa.

Niektoré akcie sú iba pre členov Mensa Slovensko. Zoznam a obsah skrytých akcií sa zobrazujú iba prihláseným členom.

Ak si chcete pozrieť staršie akcie, navštívte archív akcií.

 

sep 11

Členovia aj nečlenovia Mensa Slovensko!

Blíži sa jesenné stretnutie Mensy v Trnave. Korona ho síce ohrozila a miestami skomplikovala, no náš tím pre vás pripravuje bohatý program.

V prvom rade budeme ubytovaní v krásnom prostredí Majer Malženice neďaleko trnavy vo viac ako 300-ročnej historickej budove. Tematicky sme stretnutie rozvrhli nasledovne: piatok - zvítanie; sobota - história a pamiatky Trnavy a okolia; nedeľa - šifrovačka; pondelok - technické exkurzie; utorok - ľahká turistika.

máj 12

Budeme robiť nové prihlasovanie v januári 2021.

júl 28

Prihláste sa na európske stretnutie mensanov s výnimočnou atmosférou.. Všetky info a prihlasovanie : emag.mensa.cz a na emag@mensa.cz.

Európske stretnutie mensanov, kam chodia mensania z celého sveta. Podujatie plné prednášok, exkurzií, turistických a kultúrnych programov. A najmä stretnutí so zaujímavými ľuďmi.