Deň uteráku v Mense - SIG 42

máj
25
máj/25 18:06 - máj/26 18:06

Za Bratislavou

Uterákový deň (angl. Towel Day) pripadá každoročne na 25. máj. Počas Uterákového dňa fanúšikovia spisovateľa Douglasa Adamsa nosia všade so sebou viditeľne uterák. Táto recesia je odkazom na dielo Stopárov sprievodca galaxiou, v ktorom je uterák označený za najpotrebnejšiu vec, ktorú pri sebe má mať každý medzihviezdny stopár.

My v Mense máme už niekoľko ročnú tradíciu, kedy sa pri tejto príležitosti stretávame, a keďže vysielame svoj Human Code do vesmíru, trvá to do neskorých nočných až ranných hodín (viditeľnosť hviezd) , preto tento sviatok oslavujeme radšej cez víkend. Tento rok to vychádza Deň uteráku presne na sobotu po Valnom zhromaždení Mensy. Svoju vlastnú tvorbu vogónskej poézie si môžete priniesť, ale budeme tvoriť aj na mieste. No a niečo na zahryznutie:-) Nezabudnite si uterák! Môžete si priniesť stan a spacák a vyčkať, či sa mimozemšťania nezastavia do rána.

Je to zároveň stretnutie našeho SIG 42. V románe od D. Adamsa sa číslo 42 spomína ako „Odpoveď na otázku Života, Vesmíru a Všetkého.“

Keďže je miesto konania za mestom, odvoz zabezpečíme. Preto je potrebné nahlásiť účasť. Odchod z Klubovne Mensy po Valnom zhromaždení.

Registrácia: 
Zadaný e-mail sa priradí k tejto registrácii.
CAPTCHA
Táto otázka slúži na overenie toho, či ste človek (teda pomáha proti spamu).
Obrázková CAPTCHA
Vložte znaky zobrazné na obrázku.

Prihlásení ľudia