UNIKATNY PROJEKT - SUMMERSCHOOL

Ahojte,  

 

na Slovensku vzniká unikátny projekt Lifbee Academy, ktorý sa snaží prepojiť biznisovo zmýšľajúcich ľudí s vedcami, ITčkármi a dizajnérmi. Spájajúcou témou sú biotechnológie, ktoré sú samé o sebe fascinujúce. O to viac, ak objavíte nové príležitosti a aplikuje biotechnológie do oblastí, kde ešte neboli. Napríklad nábytok vyrábaný prostredníctvom biofabrikácie pomocou húb. 

 

Lifbee Academy ťa spojí s ľuďmi s nadšením pre podobné projekty. Ide o 6 mesačný vzdelávací program, ktorý sa dá stíhať popri štúdiu a práci. V rámci teoretickej časti sa dozvieš množstvo zaujímavých informácií z oblasti biotechnológií, vývoja produktu a podnikania, po absolvovaní teoretickej časti sa spolu s vedcami, marketérmi a ITčkármi pustíte do návrhu biotechnologického produktu a vyskúšate si interdisciplinárnu spoluprácu. Problém, ktorý budete riešiť, bude zadaný partnerom z priemyslu.

 

Momentálne prebieha výber študentov do programu. Počet miest pre manažérov, marketérov a ekonómov je obmedzený (kvôli diverzite tímov). Ak sa v tejto oblasti vidíš, tak sa určite prihlás. Organizátori mi povedali, že veľkú váhu pri výbere má hlavne osobná motivácia.

 

Prihlásiť sa dá na stránke:

https://bit.ly/3cBIQ58

 

Pozri si tiež video-pozvánku:

https://www.youtube.com/watch?v=z-INnz5kKAE&t=4s