Mensa Italia Games (MIG)

sep
06
sep/06 09:00 - sep/08 12:00

Parma
Taliansko

Počas víkendu od 6. do 8. septembra vás Mensa Taliansko privíta v krásnom meste Parma na podujatí, ktoré si nemôžete nechať ujsť: Mensa Italia Games (MIG). Skvelá príležitosť vycestovať :)

Toto podujatie je úplne založené na hrách, turnajoch a zábave: nájdete tu program plný súťažných aktivít, športových aj intelektuálnych, s ktorými môžete vyzvať svoju myseľ a myseľ ostatných mensanov. Nebude chýbať dobré talianske jedlo, parmská šunka typická pre tieto oblasti a veľmi obľúbené Parmigiano Reggiano, ani ochutnávky vín a piva typických pre oblasť Parmy.

Registrácia ešte nie je otvorená a program sa upresňuje, ale už teraz je pripravený partnerský hotel, v ktorom sa môžete ubytovať: stačí si premyslieť, ako sa na dané miesto dostanete, a počkať na otvorenie registračného formulára a rezerváciu hotela.
V prípade akýchkoľvek informácií alebo nejasností môžete kontaktovať organizačný štáb prostredníctvom adresy [email protected] alebo nás zastihnúť na chate podujatia tu ( https://t.me/+_IuY3qlUiMMxYmY0)