Exkurzia Whirpool Poprad

máj
19
máj/19 10:00 - máj/19 12:00

Slovensko Whirlpool Slovakia spol. s r.o.

Hlavná 5039/1,

Poprad-Matejovce

Podujatie v rámci jarného stretnutia Mensy. Na exkurziu sa však môže prihlásiť aj ten, čo sa nezúčastní celého stretnutia.

Exkurzia do výroby Whirpool v Poprade v rámci programu jarného stretnutia. Prihlásiť sa môžu aj tí, čo sa celého stretnutia nemôžu zúčastniť.

Jarné stretnutie: https://www.mensa.sk/akcie/jarne-stretnutie-mensy-slovensko-villapark-vl...

Upozornenie: Máme možnosť mať obed po exkurzii v kantíne za cca 5 Eur, platí sa na mieste. Je to výhodné, aby sme sa nezdržovali na ďalší program.

Na exkurziu sa prihlasujte nižšie, ak máte záujem o obed, za priezvisko napíšte Obed. Ak máte nejakú alergiu na jedlo, pošlite mi to do správy na hana@dojcanova.eu.

Zraz pred 10.00 pred Whirpoolom.

Bývalý  československý  podnik Tatramat a celosvetová  korporácia Whirlpool podpísali  zmluva o založení budúceho spoločného podniku na výrobu práčok “Whirlpool Tatramat” v novembri roku 1991 v Poprade.  12. mája 1992 začal podnik Whirlpool Tatramat reálne fungovať. Spoločnosť Whirlpool v ňom v tom čase mala 43-percentný podiel a ročná výroba sa pohybovala na úrovni 97 000 zhora plnených práčok typu Mini. Nové modely práčok, montované z importovaných komponentov, sa začali  vyrábať už v októbri. Korporácia Whirlpool priniesla do spoločného podniku medzinárodné know-how a rozbehla aj školenia podnikového manažmentu. Napríklad za rok 2016 tam vyrobili takmer 1 200 000 práčok.  Viac: https://whirlpoolpoprad.sk/whirpool-poprad/

 

 

Registrácia: 
Zadaný e-mail sa priradí k tejto registrácii.
CAPTCHA
Táto otázka slúži na overenie toho, či ste človek (teda pomáha proti spamu).
Obrázková CAPTCHA
Vložte znaky zobrazné na obrázku.