Ladislav Blažek

Obrázok používateľa Ladislav Blažek

Dátum narodenia:

24. február 1988

Kontakt:

FB: Ladislav Blažek Gmail: ladislav.blazek.mv@gmail.com

O mne

Zdravím, prajem krásny deň každému, kto sa rozhodol otvoriť si môj profil, Váš záujem ma rozhodne teší a veľmi Vám zaň ďakujem. Nech už prezradím o sebe čokoľvek, vždy to môže vyznieť trochu ako chválenie sa, pokusím sa však tomu predísť :D Som otvorený človek, preto mám zverejnený e-mail aj FB a pokiaľ by ma chcel niekto osobne spoznať, neváhajte ma kontaktovať. Môj pohľad na svet je rozhodne optimistický, mám rád spoločnosť ľudí, rád sa smejem, rád sa bavím, kľudne si aj zašportujem a rád zajdem na kávu na intelektuálnu debatu, no a keď debatujem vždy sa snažim pozrieť na problém aspoň z troch strán, aby som sa vyhol predsudkom, či nesprávnym záverom, rozhodne som extrovertný typ človeka. Priam milujem cestovanie, nie pre tie cesty, ale milujem, keď možem navštíviť ešte nenavštívené miesta, vychutnať si to čaro neznáma, spoznať miestných ľudí, ochutnať mieste špeciality, obdivovať mieste stavby, či prírodu. Ďalšou mojou srdcovkou je čítanie, de facto by sme mohli môj hlavný záujem o čítanie nazvať Medzinárodné vzťahy. Ako samostatná vedná disciplína je to fantastická veda, ktorá Vám povie prečo sú veci u nás a vo svete také aké sú! Medzinárodne vzťahy však v sebe spájajú záujem o politiku, diplomaciu, bezpečnosť a obranu, medzinárodný obchod, históriu, geografiu, či iné a čítať knihy na tieto témy ma rozhodne robí šťastným :D Na úvod by to aj stačilo, dúfam, že sa Vám môj profil páčil. 

S pozdravom Ladislav

Vzdelanie:

Stredoeurópska vysoká škola v Skalici -  Medzinárodné vzťahy

Zamestnanie:

Inžinier kvality, automobilový priemysel

Nádejný spisovateľ a publicista

Koníčky:

Diplomacia, cestovanie, geopolitika, medzinárodné vzťahy, história, geografia, šnorchlovanie, bedminton, plávanie, logické hry,

Člen Slovenskej spoločnosti pre zahraničnú politiku (SFPA) a Únie európskych federalistov (UEF)

Životné postoje:

Plnenie snov posúva človeka a ľudstvo dopredu, sny sú hlavným zdrojom všetkých zmien v živote ľudí a v histórii ľudstva.

Staneš sa tým, kým sa rozhodneš byť.