Sahara na Slnečných jazerách

aug
08
aug/08 10:00 - aug/08 20:00

Lidl, Senec, stretnutie 10:00

<p>Milí priatelia, v sobotu 8.8. môžete takmer v strede letných prázdnin prežiť veľké horúčavy&nbsp;na Slnečných jazerách v Senci. Stretnutie bude pri Lidli (treti okružák v smere z BA) na parkovisku o 10:00, potom sa pohneme na našu chatu. Tam možeme vykonávať rôzne vodné aj podvodné činnosti, ako člnkovanie, šnorchlovanie, leňošenie, atď. V blízkosti je množstvo stravovacích zariadení s priaznivými ponukami,tak opekanie a varenie nie je potrebné :)<br /> Je tu aj možnosť návštevy tigrej farmy v Kráľovej pri Senci. Do Senca je možnosť príchodu autobusom alebo vlakom, keď dáte vedieť, je možné zabezpečiť odvoz na chatu. Verím, že nám počasie vyjde :)</p>

Milí priatelia, v sobotu 8.8. môžete takmer v strede letných prázdnin prežiť veľké horúčavy na Slnečných jazerách v Senci. Stretnutie bude pri Lidli (treti okružák v smere z BA) na parkovisku o 10:00, potom sa pohneme na našu chatu. Tam možeme vykonávať rôzne vodné aj podvodné činnosti, ako člnkovanie, šnorchlovanie, leňošenie, atď. V blízkosti je množstvo stravovacích zariadení s priaznivými ponukami,tak opekanie a varenie nie je potrebné :)
Je tu aj možnosť návštevy tigrej farmy v Kráľovej pri Senci. Do Senca je možnosť príchodu autobusom alebo vlakom, keď dáte vedieť, je možné zabezpečiť odvoz na chatu. Verím, že nám počasie vyjde :)

Registrácia: 
Zadaný e-mail sa priradí k tejto registrácii.
CAPTCHA
Táto otázka slúži na overenie toho, či ste človek (teda pomáha proti spamu).
Obrázková CAPTCHA
Vložte znaky zobrazné na obrázku.

Prihlásení ľudia

Kontakt na autora akcie

tel. 0902 718 361