Akcie

Nachádzate sa na webstránke, kde majú členovia Mensy Slovensko možnosť informovať o najbližších spoločných akciách. Na akcie sa môžu prihlasovať tak samotní členovia, ako aj nečlenovia - priatelia a rodinní príslušníci. Po kliknutí na názov akcie uvidíte viac informácií o konanej akcii a budete mať možnosť prihlásiť sa.

Niektoré akcie sú iba pre členov Mensa Slovensko. Zoznam a obsah skrytých akcií sa zobrazujú iba prihláseným členom.

Ak si chcete pozrieť staršie akcie, navštívte archív akcií.

 

máj 18

Milí turisti, v utorok 18.5. uskutočníme nasledovný večerný výlet:

stretnutie o 17:47 na zastávke busu 43 Železná studnička, bus štartuje o 17:40 z Patrónky, možnosť pristúpenia pod Červeným mostom, príp. dvadsaťminútovej prechádzky po doline Vydrice, 17:57 - Bukva, náučným chodníkom vyjdeme nahor na Kamzík,  18:38 - konečná lanovky, 18:48 - Kamzík (lúka), 19:09 - 19:19 - Americké nám. (rozhľadňa), 19:49 - Partizánska lúka, odchod busu 43 od Červeného mosta o 20:02 na Patrónku.

Verím, že po dlhšej odmlke sa krátkeho výletu zúčastníte :)

máj 20

Link na prednášku naživo v reálnom čase: https://zoom.us/j/95288670104?pwd=Q1VzaCs4aUlvTjhENXNBeHFNOFRnUT09

Prečo je bdelá kóma oxymoron a ako sa zotavuje človek po ťažkom poškodení mozgu: príbehy a pozorovania jednej dizertačnej práce. Pokračovanie prednášky Ako som hľadala vedomie.

máj 29

Na každoročnom Valnom zhromaždení Mensy Slovensko zhodnocujeme činnosť v organizácii za uplynulý rok , prinášame nové podnety a schvaľujeme rozpočet na nasledujúci rok. Na VZ MS 2021 sa uzavrú aj voľby do orgánov našej organizácie. O voľbách vás bude priebežne informovať volebná komisia: volebna.komisia@mensa.sk . Pevne dúfame, že sa už budeme môcť stretnúť naživo.

júl 28

Či vôbec bude kvôli pretrvávajúcej pandémii EMAG 2021 v obmedzenom režime, uvidíme v júni.

 Všetky info a prihlasovanie : emag.mensa.cz a na emag@mensa.cz.

Európske stretnutie mensanov, kam chodia mensania z celého sveta. Podujatie plné prednášok, exkurzií, turistických a kultúrnych programov. A najmä stretnutí so zaujímavými ľuďmi.

aug 24
Info z 24.4. 2021: Účasť na stretnutí pravdepodobne nebude umožnená kvôli pretrvávajúcim pandemickým opatreniam. Organizátori to ešte oznámia.
 
V roku 2021 oslávi Mensa 75.výročie svojho založenia.