On-line workshop: Ochutnávka procesu Budovania komunity - pokračovanie

feb
25
feb/25 18:00 - feb/25 20:00

on-line

link dostanete po prihlásení sa na uvedený email

Ďalší workshop o komunikácii. Každý je jedinečný, preto sa môže prihlásiť každý kto má záujem

Pozvánka: https://www.youtube.com/watch?v=_AZGyIEVsVg&feature=youtu.be&fbclid=IwAR...

Po on-line prednáške Komunity, príbeh minulosti, či budúcnosti,  ste viacerí prejavili záujem aj o workshop autora Roba Jankovicha . Regulárny workshop Budovanie komunity trvá viac dní, preto toto 2-3 hodinové sedenie volá Robo Jankovich workshop ochutnávka.

A pretože komunity existujú predovšetkým na základe zvládnutej  komunikácie, workshop je o tom, ako sa naučiť „kolektívne komunikovať“, vedieť vyjadriť svoje pocity a predovšetkým spoznať sám seba. Prvý workshop máme úspešne za sebou, pridajte sa k nám. Účasť na tomto workshope nie je podmienená účasťou na prednáške, alebo už uskutočnenom workshope.

Nakoľko takýto workshop je už individuálnou a veľmi osobnou záležitosťou, prihlasujte sa priamo  Robovi Jankovichovi na email: robo@planeta.earth. Z pochopiteľných dôvodov si aj účasť platíme individuálne a číslo účtu dostanete po prihlásení. Odporúčaná cena je 4-12eur. Prihlasovať sa na spomínanom maili môžete do stredy  24-teho februára do 24.00.

Platí len prihlásenie sa u Roba Jankovicha.

Nie je možné pripojit sa po 18tej hodine ani skôr odísť. Je nutné dodržat diskrétnosť a nenahrávať si ani inak nezverejnovať informácie, ktoré účasníci zazdieľajú. Zdielať je možné len svoje prežívanie. Počas ochutnávky nie je vhodné nič konzumovať ani predtým užívať povzbudzujôce látky a látky meniace stav vedomia, alkohol a  ani kávu.

Link na záznam z prednášky, workshopy sa z vyššie uvedených dôvodov nenahrávajú ani nezverejňujú: https://www.youtube.com/watch?v=ezAqJRf2bII&fbclid=IwAR2SMBy2Nb-jG1tB7ud...

Kontakt na autora akcie

prihlasovanie sa na: robo@planeta.earth

organizácia: hana@dojcanova.eu

                  0903 407 520