Klubovňa Mensy - Otužovanie podľa Wima Hofa

jan
26
jan/26 18:00 - jan/26 20:00

Klubovňa Mensy

Konventná 11 - prízemie vľavo

Bratislava - Staré Mesto

Naživo aj online

Otužovanie má pre naše zdravie mnoho benefitov. Čo sa však stane v prípade, ak je dovedené k dokonalosti? Tzv. metóda Wima Hofa spája výhody otužovania, jedinečné dychové cvičenia a nastavenie mysle tak, aby nám pomohla nielen zlepšiť imunitu, ale nájsť v sebe stratenú silu a energiu.

Metóda Wima Hofa stojí na 3 pilieroch: Nastavení mysle, vystavovanie sa chladu a na dychových cvičeniach. Vychádza z celoživotných skúseností a zážitkov Wima Hofa, držiteľa 26 svetových rekordov v spojitosti s chladom.

Používal postupy, ktoré začali skúmať vedci a lekári, kvôli potenciálu zaradiť postupy do liečby rôznych pacientov s cieľom zlepšenia ich zdravotného stavu. 

Nie je to iba otužovanie, ale životný štýl a ucelený spôsob náhľadu na život. 

 

Prednášajúca : Michaela Davidovič sa venuje tejto metóde 6 rokov. Je certifikovanou inštruktorkou metódy Wima Hofa, podstúpila  tréningy a školenia, priamo u Wima a tímu jeho inštruktorov.

Okrem toho je inštruktorkou kajakovania, kde učí zdravých ľudí, ale aj ľudí s postihnutiami plaviť sa rôznymi vodami za účelom precvičenia tela, vyvetrania mysle a relaxu.

Michaela o sebe: V neposlednom rade som mamou 15 ročnej dcéry, ktorá je na homeschoolingu celú základnú školu, čo je mojím dlhoročným projektom.

Link na online: https://us06web.zoom.us/j/83212854880?pwd=RGNlVTVBL3BPbmJoMDBnY3hpWHkyZz09

 

Prednáška spojená s ukážkami cvičenia je prípravou k plánovaným stretnutiam mensanov, ktorí sa budú chcieť "učiť otužovať" s mensanom Eduardom Oswaldom.

 

 

 

 

 

 

 

Registrácia: 
Zadaný e-mail sa priradí k tejto registrácii.
CAPTCHA
Táto otázka slúži na overenie toho, či ste človek (teda pomáha proti spamu).
Obrázková CAPTCHA
Vložte znaky zobrazné na obrázku.