Deň uteráku v Mense - SIG 42 - 10.ročník - zrušené

máj
30
máj/30 18:00 - máj/31 12:00

Zrušené

Na základe epidemiologických opatrení rušíme všetky klubovne a spoločenské aktivity do odvolania. Plánované prednášky budú v neskorších náhradných termínoch. Opatrenia sú predovšetkým kvôli prevencii. Prosíme o dodržiavanie všetkých pokynov.

Uterákový deň (angl. Towel Day) pripadá každoročne na 25. máj. Počas Uterákového dňa fanúšikovia spisovateľa Douglasa Adamsa nosia všade so sebou viditeľne uterák. Táto recesia je odkazom na dielo Stopárov sprievodca galaxiou, v ktorom je uterák označený za najpotrebnejšiu vec, ktorú pri sebe má mať každý medzihviezdny stopár.

My v Mense sa pri tejto príležitosti stretneme už po 10-ty raz, a keďže vysielame svoj Human Code do vesmíru, trvá to do neskorých nočných až ranných hodín (viditeľnosť hviezd) , preto tento sviatok oslavujeme radšej cez víkend. Tento rok vychádza Deň uteráku v Mense na sobotu po Valnom zhromaždení Mensy. Svoju vlastnú tvorbu vogónskej poézie si môžete priniesť, ale budeme tvoriť aj na mieste. No a niečo na zahryznutie:-) Nezabudnite si uterák! Môžete si priniesť stan a spacák a vyčkať, či sa mimozemšťania nezastavia do rána.

Je to zároveň stretnutie našeho SIG 42. V románe od D. Adamsa sa číslo 42 spomína ako „Odpoveď na otázku Života, Vesmíru a Všetkého.“

Keďže sme podujatie museli zrušiť, tešíme sa na budúci rok.

Registrácia: 
Zadaný e-mail sa priradí k tejto registrácii.
CAPTCHA
Táto otázka slúži na overenie toho, či ste človek (teda pomáha proti spamu).
Obrázková CAPTCHA
Vložte znaky zobrazné na obrázku.

Prihlásení ľudia