Asfaltový metalový výlet

dec
15
dec/15 18:00 - dec/15 20:20

Červený most, Bratislava

Milí turisti, rád by som vás pozval v utorok 15.12.2020 o 18:00 na ďalšiu zo série metalových výletov. Stretneme sa opäť pod Červeným mostom pri parkovisku. Tentokrát si urobíme výlet od Červeného mosta popri Vydrici a rybníkoch, smerom Železná studnička, konečná autobusu Lesopark, až odbočíme pri Druhom kameňolome doľava na asfaltovú cestu, ktorou prídeme na Kačín. Odtiaľ zbehneme Kačínskou dolinou (sezónna trasa busu 43) na Železnú studničku alebo po červenej značke cez Klanec naspäť k Červenému mostu. Čaká nás opäť okolo 10 km. Keďže sa nám stmieva už veľmi skoro a počasie už nie je ako v lete, tak by som vás chcel poprosiť zobrať si čelovku a pre istotu aj náhradné baterky do nej, poriadnu obuv a primerané oblečenie.

Milí turisti, rád by som vás pozval v utorok 15.12.2020 o 18:00 na ďalšiu zo série metalových výletov. Stretneme sa opäť pod Červeným mostom pri parkovisku. 
Tentokrát si urobíme výlet od Červeného mosta popri Vydrici a rybníkoch, smerom Železná studnička, konečná autobusu Lesopark, až odbočíme pri Druhom kameňolome doľava na asfaltovú cestu, ktorou prídeme na Kačín. Odtiaľ zbehneme Kačínskou dolinou (sezónna trasa busu 43) na Železnú studničku alebo po červenej značke cez Klanec naspäť k Červenému mostu.

Čaká nás opäť okolo 10 km. Keďže sa nám stmieva už veľmi skoro a počasie už nie je ako v lete, tak by som vás chcel poprosiť zobrať si čelovku a pre istotu aj náhradné baterky do nej, poriadnu obuv a primerané oblečenie.

Registrácia: 
Zadaný e-mail sa priradí k tejto registrácii.
CAPTCHA
Táto otázka slúži na overenie toho, či ste človek (teda pomáha proti spamu).
Obrázková CAPTCHA
Vložte znaky zobrazné na obrázku.

Prihlásení ľudia

Kontakt na autora akcie

Telefón: +421 902 718 361